Tanáraink

 

TANÁRAINK 2021/2022 tanév
Név Betöltött státusz Tanított tantárgy Tanított osztály
Szabóné Valkony Mária Intézményvezető angol 1b, 7a
Algayerné Vadász Gabriella 3.b osztályfőnök matematika, viz.kult., környezet, technika 3b, 5c, 6abc
Antalné Kiss Krisztina mk. vezető
(alsós reál)
2.a osztályfőnök 
matematika, technika, testnevelés, viz.kult. 2.a
Avar Ágnes   angol 1a, 2c, 4a, 5a, 6c, 7ac, 8a, 8b
Benkóné Turcsányi Ildikó   angol 1ac, 2c, 3a, 4b, 5c, 6ab
Berek Zoltánné 3.a osztályfőnok magyar, etika, viz.kult., technika, környezet 3.a
Bernáth Attila   történelem, napközi 8a, 7a, 7c, 6c
Besenyi Margit    matematika 6a, 7a, 7c, 8a
Buzási Attiláné 1.b osztályfőnök magyar, etika, ének 1.b
Csordás Krisztina mk. vezető
(alsós kulturális)
4.a osztályfőnök
magyar, etika, matematika, víz.kult, ének, környezet 2b, 3b
Dohar Zoltán 7.c  osztályfőnök testnevelés 2b, 5b, 6c, 7c
Dzsidáné Hunyadi Éva 1.a osztályfőnök magyar, ének, víz.kult., etika 1c, 5a, 5c, 6a, 7a, 8a
Eszenyi János   informatika 5a, 5b, 5c, 6b, 7a, 7b, 7c, 8a,  8b
Farkas Krisztina mk. vezető (fejlesztő) magyar, etika 2a
Farkasné Orsolyák Irén   matematika 6b, 6c, 7b, 8b
Felhősiné Vakarcs Gabriella   matematika, fejlesztés, technika, angol, term.ism. 2a, 3b, 4b, 6a
Fodor Éva   matematika 3a, 5a,5b, 5c
Gerstenbrein Judit    történelem, etika, viz.kult 5b, 5c, 6a, 6b, 7b, 7c, 8b
Gólián Erika    magyar, technika, etika 1c
Grábler Dóra  5.a osztályfőnök ének 2-8a
Jánoshalmi Tamás 2.c osztályfőnök matematika, technika, testnevelés 3a
Jánoshalminé Völgyi Zsuzsanna mk. vezető
(alsós humán)
magyar,  viz.kult.,etika 2c
Kapusi Ágnes   fejlesztő  
Kissné Aupek Mária   magyar, testnevelés, etika, viz.kult., 3b
Kissné Czellér Éva mk. vezető
(ÖKO)
1.c osztályfőnök
matematika, környezet, testnevelés, viz.kult., 1.c
Kocsis Hajnalka mk. vezető
(angol)
5.b osztályfőnök
angol, viz.kult. 2b, 3a, 4a, 5b, 6a, 6b, 6c,  7a, 7b, 7c, 8a, 8b
Kovács Ildikó mk. vezető
(kulturális)
8.b osztályfőnök
magyar, viz.kult, történelem 5a, 6b, 7a, 7b, 7c, 8b
Kovácsné Burger Edit   matematika, viz.kult., technika, fejlesztő 1b, 5c
Kőfalvi Erzsébet   magyar 5c, 7c, 8a, 8b
Maszlag Szilvia DÖK vezető
7.a osztályfőnök
biológia, etika, term.tud. komplett felső, kivéve 5c
Menyhártné Sirkó Erika   könyvtáros, tanító, 4.a napközi 4.a
Michnay Ágnes mk.vezető
(osztáyfőnöki)
8.a osztályfőnök
testnevelés 4a, 5a, 6a, 7a, 8a
Nick Melinda   napközi 5a, 6a
Dr. Raffay Gézáné   fejlesztő  
Rácz Andrea   angol 1c, 2a, 2b, 4b, 5b, 5c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
Reisz Gáborné munka-, és tűzvédelmi felelős magyar, etika, dráma 2b, 6a, 6b, 6c
Sámuel Gergely 7.b osztályfőnök testnevelés 1a, 1b, 2b, 7b,8b
Szajkó Anna   matematika, fejlesztés, technika, testnevelés 1a
Szőkéné Magyar Erzsébet   technika 5abc, 7abc
Tóth Lili   testnevelés 1b, 4b, 5c, 6b
Tóth Tünde 5.c osztályfőnök fizika, kémia, term.tud 5c, 7abc, 8ab
Tóth Zsuzsanna  2.b osztályfőnök matematika, technika, viz.kult., 2.b, 6b
Tóthné Bus Krisztina   informatika, ének, napközi 2c,5a, 6b, 6abc, 7abc, 8b
Tóthné Telkes Csilla  mk .vezető
(felsős humán)
6.a osztályfőnök
magyar, etika 5a, 5b, 6a, 7b, 7c, 8a
Varga Emese 4.b osztályfőnök magyar, ének, etika, rajz, néptánc 2a, 2c, 3a, 4b
Vas Kincső   földrajz 7abc, 8ab
Vincze-Szabó Krisztina 6.c  osztályfőnök magyar, rajz, etika, hon és népismeret 5abc, 6c, 7a, 8a
Vincze Gábor 6.b osztályfőnök angol 1b, 2a, 3b, 5ab, 6b, 7ab, 8ab