Akikre büszkék vagyunk

Savci Harun 7.b

osztályos tanulónk az Országos Angol Tanulmányi versenyen 1. helyezést ért el…

Bázsa Olivér 2.b

Ismét egy remek sport hétvége. Bázsa Olivér 2.b-s tanuló a vasárnapi Bozsik fesztiválon elnyerte a legjobb játékos címet 8 góllal. Gratulálunk!

Papp Sebestyén 8.b

tanulónk a főváros “Élen a tanulásban, élen a sportban” kitüntetésében részesült.

Simon Ottó 7.b

Gratulálunk Simon Ottó 7.b osztályos tanulónak, aki a XVI. Ultrabalaton tókerülő versenyen, csapatban teljesítette a 210 km-es távot.

Magyar Kultúra Napja

A X. kerületi Önkormányzat által meghirdetett Magyar Kultúra Napja alkalmából három pályázat is nyert.

Sakk Diákolimpia

A Budapesti Sakk Diákolimpia budapesti elődöntőjében 1.helyet szerzett Hangay Olivér (4.b) a II. korcsoport fiú bajnokságon, 3.helyet ért el Hangay Lilla (4.b) a II. korcsoportos lányok között.

Nemzetközi Kosárlabda Kupa

A 26. Nemzetközi Kosárlabda Verseny Húsvéti Kupán a Zsíros Akadémia Kőbánya az első helyen végzett.
Bodnár Betti 8.a, iskolánk tanulója kiemelkedő játékával segítette győzelemre a csapatot.

Helyesíró verseny

A XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesíró verseny budapesti fordulóján …

Harmat88 Alapítvány

Kérjük, támogassa adója 1%-val
iskolánk alapítványát

adószám: 18066926-1-42

OTP Bank: 11710002-20081641

A támogatás összegéből az udvari színpad felújítását, és környezetének megújítását szeretnénk megoldani.
A játszótér már megvalósult az Önök segítségével.