A 2023. májusában megvalósult
7. osztályos beszámoló megtekintése


Erasmus+ uniós pályázat 2020-2022
"Small steps BIG CHANGES"
Egészséges életmód

Közelgő események

Nyolcadikos keringő

Hagyományainkhoz híven nyolcadikosaink az idén is táncolnak keringőt.
A szülőknek az Alapítványi bálon(pikniken) mutatják be.

Addig is tekintsünk vissza, és nézzük meg a tavalyi nyolcadikosok keringőit.
Betanította: Dr. Raffay Gézáné (Margit néni)

Iskolapszichológus


ISKOLAI SZOCIÁLIS SEGÍTŐ



Akikre büszkék vagyunk

Kaszás Martin (2.b)

Kaszás Martin (2.b)

a hétvégén megrendezésre került U9-es Bozsik Fesztiválon a Kőbányáért Egyesület csapatából kiváló mezőnymunkájáért dicséretben részesült.

Huang Enrui 4. c

Huang Enrui 4. c

osztályos tanulónk a kerületi matematikaversenyen 2. helyezést ért el.
Felkészítője: Tóth Zsuzsanna

Tölgyesi Mila

Tölgyesi Mila

a hétvégi Vecsés kupán 91 indulóból 9. helyezést ért el egyéni gyakorlatával, Besorolás Nélküli – kisgyermek 2015-ös kategóriában.

Méri Lilla

Méri Lilla

kiemelkedő előadásával SPORTTÁNCOK ZAFIÍR kategóriában ARANY helyezést ért el, a hétvégén megrendezésre került Mozdulj Manó Fesztiválon.

Frikk Fanni (4.b)

Frikk Fanni (4.b)

a Vecsés kupán a 2013-as korosztályban az első osztályú versenyzők között összetettben 2., labdával 1., szabad gyakorlattal 2. és karikával 3. helyezést ért el.

Varga Izabella 2.a

Varga Izabella 2.a

osztályos tanuló 1. helyezést ért el a Liget 10 rajzpályázaton, természet kategóriában.
A saját nyereménye mellett az osztályának is nyert egy múzeumpedagógiai foglalkozást a Millennium Háza kínálatából.
A műve, a többi díjazott alkotással együtt megtekinthető a Néprajzi Múzeumban.

Kerületi Mezei futóverseny

Kerületi Mezei futóverseny

felső tagozat eredményei:
III. korcsoport lány: Groh Luca 6.a 2. helyezés,
III. korcsoport fiú: Varga Máté 6.a 2. helyezés,
​Csapat: 2. helyezés (Varga Máté, Turcsányi Máté 7.c, Somos Benedek 5.a, Kerékgyártó Mihály 5.a, Szalaváry Bence 6.b),
IV. korcsoport lány: Ézsiás Janka 8.a 2.helyezés,
IV. korcsoport fiú csapat: 2. helyezés (Grineusz Péter 8.a, Tengely Ábel 8.a, Paul Bence 8.c, ​Molnár Bálint 7.c, Simon Endre 7.c)

Iskolánk csapata

Iskolánk csapata

a Kőbányai Csukás István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által szervezett Nyelv-Ész-Forgató csapatversenyen 2. helyezést ért a 7-8. évfolyamosok mezőnyében.
Csapattagok: Szarvas Luca Orsolya, Takács Liza, Tóth-Vatai Viola 7.a osztályos tanulók. Felkészítő : Vincze-Szabó Krisztina

Krikkay Gergő 8.a

Krikkay Gergő 8.a

osztályos tanuló meghívót kapott az U15-ös perspektív válogatottba!
Sok sikert kívánunk, szorítunk neki! 

György Hunor 3.b

György Hunor 3.b

osztályos tanuló, aki a Barca Academy Hungary játékosa a Bozsik tornán U10-U11 korosztályban, kiemelkedő teljesítményéért dicséretben részesült „Kitűnő mezőnymunkájáért”.