2018/2019. II. félév
Kerületi angol csapatverseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
II. | Varga Levente Szabó Tamás Igari Blanka Jakab Máté |
5-6. évfolyam | Stefanidesz Erzsébet |
Kerületi angol vers- és prózamondó verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
III. | Siklósi Barnabás | 6.a | Stefanidesz Erzsébet |
III. | Varsányi Krisztián | 6.b | Avar Ágnes |
Kerületi CIKK verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
II. | Dam Patrik His Imre Fábián Péter Rigó Dorottya |
8. évfolyam | Ayoub Julianna |
III. | Mátra Magdolna Kiss Annamária Simon Dóra Szabó Regina |
7. évfolyam | Ayoub Julianna |
Táblázatkezelés
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
I. | His Imre | 8.a | Turi-Kovátsné Rada Katalin |
VI. | Szilágyi Dorottya | 7.c | Madarász István |
Papp Lajos Zongoraverseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
III. | Zongor Szabolcs | 4.b |
Versmondó verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
III. | Kalász Levente | 2.a | Dzsidáné Hunyadi Éva |
III. | Berencsi Benette | 1.a | Csordás Krisztina |
Kerületi prózamondó verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
II. | Szeibert Dorottya | 8.a | Kovács Ildikó |
III. | Kalocsai Petra | 5.a | Gazdag Lászlóné |
Versmondó verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Farkas Péter | 6. b | Tóthné Telkes Csilla |
3. | Bíró András | 5. a | Gazdag Lászlóné |
3. | Szilágyi Dorottya | 7. c | Gazdag Lászlóné |
2018/2019. I. félév
Helyesíró verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
7. | Gulyás Liliána | 5. b | Kovács Ildikó |
4. | Babinyecz Luca | 7. a | Tóthné Telkes Csilla |
3. | Jakab Máté | 6. c | Kőfalvi Erzsébet |
Versmondó verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály | Felkészítő tanár |
Arany minősítés | Pápai Jázmin Sára | 3. b | Reisz Gáborné |
Bronz minősítés | Papp Bettina | 3. b | Reisz Gáborné |
Arany minősítés | Dickmann Szófia | 4. a | Berek Zoltánné |
Arany minősítés | Dzsida Levente | 4. b | Hegyiné E. Hajnalka |
Népdaléneklési verseny
felkészítő tanár: Kovácsné G. Edit
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály |
Kiemelt arany | Mohor Eszter | 4. évfolyam |
Ruff Nóra | ||
Kovács Maja | ||
Balla Letícia | ||
Cserniczky Veronika | ||
Frigyer Glória | ||
Ivády Nelli | ||
Panka Lilla | ||
Siklósi Emma | ||
Dócs Alíz | ||
Kiemelt arany | Siklósi Emma | 4. a |
Kiemelt arany | Babinyecz Flóra | 3. évfolyam |
Bartos Eliza | ||
Benkő Orsolya | ||
Bíró Hanga | ||
Ebergényi Nóra | ||
Francsics Hanga | ||
Grábler Panna | ||
Kiss Vivien | ||
Molnár Jázmin | ||
Visnyai-Nagy Virág | ||
Arany minősítés | Benkő Orsolya | 3. évfolyam |
Bíró Hanga | ||
Arany minősítés | Grábler Panna | 3. a |
Játékos angol nyelvi verseny
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály |
II. | Szabó Anna | 5-6-7-8. évfolyam |
Jakab Máté | ||
László Ferdinánd | ||
Benke Dávid |
Mondd ki szépen magyar verseny
felkészítő tanár: Egriné N. Mónika
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály |
Különdíjas | Pinczés Petra | 4.c |
Angol verseny
felkészítő tanár: Stefanidesz Erzsébet
Eredmény | Gyermek(ek) neve | Osztály |
III. | His Imre Rigó Zsófia Barnai Benjamin Tóth László |
7-8. évfolyam |