Betanította: Dr. Raffay Gézáné (Margit néni)

Iskolapszichológus

ISKOLAI SZOCIÁLIS SEGÍTŐ

Akikre büszkék vagyunk

Tornászaink továbbjutottak az országos bajnokságba

Szép eredményeket értek el az I. osztályú ritmikus gimnasztikázóink a Budapest Bajnokságon:
Hangay Lilla (6.b) 2012 – VSK I. serdülő kategória: labda 1. hely, buzogány 2. hely, karika 4. hely, összetett 2. helyezés
Frikk Fanni (4.b) 2013 – VSK I. gyermek kategória: szabad gyakorlat 1. hely, karika 8. hely, összetett 6. helyezés
Büszkék vagyunk rájuk!

Huang Enrui (4.c)

a Zrínyi Matematikaverseny országos döntőjében 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanító: Tóth Zsuzsanna.
Nagyon büszkék vagyunk rá!

Kiben van az X?

Tehetségkutató verseny Kőbányán. Mindkét kórusunk indult (alsós, felsős).
A Harmat Gyermekkar 1. helyezést ért el. Vezényelt: Grábler Dóra
A Kicsinyek kórusa 3.helyezést ér el. Vezényelt:Tóth Ildikó
Yarmoliuk Mariia különdíjas lett.
Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Hangay Olivér (6.b)

Újabb sakksiker! A Korcsoportos Magyar Bajnokságon Hangay Olivér (6.b) U12 fiú kategóriában szoros küzdelemben az előkelő II. helyen végzett.
Ezzel kvalifikálta magát az Ifjúsági Sakk Világbajnokságra.

Országos döntőbe jutottak

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny vármegyei döntőjéből az Országos döntőbe jutottak Grosu Alekszandra 6.a, Szarvas Luca 7.a, Babinyecz Flóra 8.a, Andrási Attila 8.b, Kerekgyártó Mihály 5.a, Vincze Léna Borbála 5.a.
Felkészítő tanárok: Vincze-Szabó Krisztina, Tóthné Telkes Csilla, Kovács Ildikó

Szalontai Eszter (4.c)

a törökbálinti Sportközpontban a Magyar Ritmikus Sportgimnasztika Szövetség szervezésében egyéniben 153 indulóból 🏆9. helyezést ért el, míg csapattal 🏆5. helyezést értek el.
Eszter továbbjutott az országos döntőbe.

Nagy sikert arattak

a Gráciás tornászlányok a csehországi Esztétikus Csapatgimnasztika Kupán Vyskovban, ahol Hangay Lilla (6.b) és Frikk Fanni (4. b) a 10-12 évesek kategóriájában 1. helyezést értek el, Kozák Natasa (3.a) és Lachmann Lenke Heidi (3.a) a 8-10 évesek között pedig 7. lett.
Szép volt lányok!

Ézsiás Janka (8.a)

tanulónk a hétvégi miskolci öttusa EB válogató versenyen egyéniben 2., míg a csapattal 1. helyezést ért el.