Kerületi versenyek

Népdaléneklési verseny

felkészítő tanár: Kovácsné Gajzer Edit

Eredmény Gyermek(ek) neve Osztály
Kiemelt arany Mohor Eszter 3.a
Ezüst minösítés Németh Luca 4.a
Kiemelt arany Tompa Nóra
Sós Zselyke
Sinkó Panni
Vass Gitta
Nagy Orsolya
Brganunc Laura
4.a
Ezüst minősítés Mohor Eszter
Erneszt Dominik
Ruff Nóra Napsugár
Kovács Maja Beáta
Panka Lilla
Balla Letícia
Ivády Nelli
Cserniczky Veronika
3.a

 

Hevesy György kémia verseny

felkészítő tanár: Farkasné Orsolyák Irén

Eredmény Gyermek(ek) neve Osztály
2. Gagyi Benedek 8.b

 

Szépírás

felkészítő tanár: Reisz Gáborné

Eredmény Gyermek(ek) neve Osztály
2. Bázsa Henrietta 2.b

 

Biológia

felkészítő tanár: Szőkéné Magyar Erzsébet

Eredmény Gyermek(ek) neve Osztály
1. Gagyi Benedek 8.b

 

Kerületi Kazinczy Szép-kiejtési Verseny

felkészítő tanár: Kőfalvi Erzsébet

Eredmény Gyermek(ek) neve Osztály
1. Igari Blanka 5.a

 

2017/2018-as tanév I. félév

Gyermek(ek) neve Osztály Tantárgy Felkészítő tanár Verseny neve Eredmény
Barnai Benjamin 6. b magyar Kovács Ildikó Simonyi Zsigmond kerületi helyesíró verseny 5.
Babinyecz Luca 6. a magyar Tóthné Telkes Csilla Simonyi Zsigmond kerületi helyesíró verseny 7.
Babinyecz Luca 6. a magyar Tóthné Telkes Csilla Simonyi Zsigmond kerületi helyesíró verseny dicséret szépírásért
Kisiván Viktor 8. a magyar Gazdag Lászlóné Simonyi Zsigmond kerületi helyesíró verseny 2.
Haraszti Angéla 8. b magyar Gazdag Lászlóné Simonyi Zsigmond kerületi helyesíró verseny dicséret szépírásért
Igari Blanka 5. a ének Kovácsné Gajzer Edit Népdaléneklési verseny (szóló) arany fokozat
Gagyi Eszter
Grineusz Anna
Kocsis Szonja
Seres Lilla
Wieder Titanilla
Zsiga Sára
5. a ének Kovácsné Gajzer Edit Népdaléneklési verseny (énekegyüttes) arany fokozat
Kelemen Panna
Varga Panni
Dávid Alexa
Vályi-Nagy Mira
Kollár Zsanett
5. a ének Kovácsné Gajzer Edit Népdaléneklési verseny (énekegyüttes) arany fokozat
Siklósi Barnabás
Urbán Bence
Tóth-Vatai Tamás
5. a ének Kovácsné Gajzer Edit Népdaléneklési verseny (kisegyüttes) arany fokozat
Zsámár Eszter 5. a ének Kovácsné Gajzer Edit Népdaléneklési verseny (szóló) arany fokozat
Babinyecz Luca
Narancsik Sára
Yang Yuchen
6. a ének Kovácsné Gajzer Edit Népdaléneklési verseny (kisegyüttes) ezüst fokozat
Szeibert Dorottya 7. a ének Grábler Dóra Népdaléneklési verseny (szóló) arany fokozat
Tasi Vivien
Harman Dorina
Báró Lili
Godina Lilla
Weich Nóra
Gáspár Alexandra
8. a ének Grábler Dóra Népdaléneklési verseny (énekegyüttes) arany fokozat
His Imre 7. a földrajz Gáchné Rácz Éva Földrajz verseny 1.
Virág István 7. a földrajz Gáchné Rácz Éva Földrajz verseny 5.
Koppány Balázs 8. b földrajz Gáchné Rácz Éva Földrajz verseny 5.
Koppány Levente 8. c földrajz Gáchné Rácz Éva Földrajz verseny 6.
His Imre 7. a angol Vincze Gábor Angol verseny 2.
Beke Bence 8. a angol Szabóné Valkony Mária Angol verseny 3.