Akikre büszkék vagyunk
Huang Enrui 4. c
osztályos tanulónk a kerületi matematikaversenyen 2. helyezést ért el.
Felkészítője: Tóth Zsuzsanna
Tölgyesi Mila
a hétvégi Vecsés kupán 91 indulóból 9. helyezést ért el egyéni gyakorlatával, Besorolás Nélküli – kisgyermek 2015-ös kategóriában.
Méri Lilla
kiemelkedő előadásával SPORTTÁNCOK ZAFIÍR kategóriában ARANY helyezést ért el, a hétvégén megrendezésre került Mozdulj Manó Fesztiválon.
Frikk Fanni (4.b)
a Vecsés kupán a 2013-as korosztályban az első osztályú versenyzők között összetettben 2., labdával 1., szabad gyakorlattal 2. és karikával 3. helyezést ért el.
Varga Izabella 2.a
osztályos tanuló 1. helyezést ért el a Liget 10 rajzpályázaton, természet kategóriában.
A saját nyereménye mellett az osztályának is nyert egy múzeumpedagógiai foglalkozást a Millennium Háza kínálatából.
A műve, a többi díjazott alkotással együtt megtekinthető a Néprajzi Múzeumban.
Kerületi Mezei futóverseny
felső tagozat eredményei:
III. korcsoport lány: Groh Luca 6.a 2. helyezés,
III. korcsoport fiú: Varga Máté 6.a 2. helyezés,
Csapat: 2. helyezés (Varga Máté, Turcsányi Máté 7.c, Somos Benedek 5.a, Kerékgyártó Mihály 5.a, Szalaváry Bence 6.b),
IV. korcsoport lány: Ézsiás Janka 8.a 2.helyezés,
IV. korcsoport fiú csapat: 2. helyezés (Grineusz Péter 8.a, Tengely Ábel 8.a, Paul Bence 8.c, Molnár Bálint 7.c, Simon Endre 7.c)
Iskolánk csapata
a Kőbányai Csukás István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által szervezett Nyelv-Ész-Forgató csapatversenyen 2. helyezést ért a 7-8. évfolyamosok mezőnyében.
Csapattagok: Szarvas Luca Orsolya, Takács Liza, Tóth-Vatai Viola 7.a osztályos tanulók. Felkészítő : Vincze-Szabó Krisztina
Krikkay Gergő 8.a
osztályos tanuló meghívót kapott az U15-ös perspektív válogatottba!
Sok sikert kívánunk, szorítunk neki!
György Hunor 3.b
osztályos tanuló, aki a Barca Academy Hungary játékosa a Bozsik tornán U10-U11 korosztályban, kiemelkedő teljesítményéért dicséretben részesült „Kitűnő mezőnymunkájáért”.
A kerületi versmondó versenyen a harmadik évfolyamon
Pitrik Márton 3.b és Antal Máté 3.c bronz minősítést nyert.
Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőknek: Buzási Mónika, Menyhártné Sirkó Erika